Victorinox Swiss Modern - elegantní kuchyňští pomocníci
Kdo rád vaří, ví, že kvalitní kuchyňské vybavení je polovinou úspěchu. Společnost Victorinox, známá pro své špičkové kapesní nože, slaví úspěchy i v domácnostech a u nejednoho kuchaře. Nyní představuje inovovanou kolekci Swiss Modern, jejíž původní verze získala prestižní ocenění „Red Dot“. Liniie se nyní rozšiřuje o steakový nůž s vlnitým okrajem, extra široký řezací nůž a vidlici pro přípravu jídla.

Původní kolekce zahrnovala steakový nůž, kuchyňský nůž, řezací nůž, nůž Santoku a nůž na chléb a pečivo. Linie byla a je spojením designu a funkční účelnosti. Nože jsou opatřeny kvalitní rukojetí z ořechového dřeva a ocelovou čepelí, která je odolná vůči opotřebení a zároveň tak ostrá, že přeřízne i náročnější výzvy. Ergonomické tvarování zvyšuje uživatelský komfort při používání a z nožů se tak stává budoucnost v každodenním vaření.

Rozšířená kolekce Swiss Modern

Původní kolekce se díky svému úspěchu dočkala zaslouženého rozšíření o steakový nůž s vlnitým okrajem, extra široký řezací nůž a vidlici. Všechny do jednoho jsou lehké, ergonomicky tvarované, opatřené rukojetí ze dřeva ořešáku evropského a bytelnou čepelí z nerezové oceli. O kvalitě kuchyňský nožů Victorinox vypovídá také fakt, že jim důvěřují profesionální kuchaři po celém světě. Jedním z nich je i Nenad Mlinarevic, který prohlásil: „Victorinox byl prvním nožem, který jsem na svém začátku kuchařské kariéry v 16 letech držel v ruce. Cítím s touto značkou jisté propojení”. Dnes je jedním z velvyslanců značky.

Kolekce Swiss Modern zahrnuje:

Steakový nůž: Stylový nůž na svíčkovou, kuřata a ribeye. Vysoce ostrá vlnitá čepel dlouhá 12 cm řeže bez námahy a zachovává si své kvalitní ostří.

Řezací nůž: Ideální řezný společník s čepelí dlouhou 20 cm jen zřídka vyžaduje ostření. Nůž slibuje snadné a účinné krájení vařeného nebo grilovaného masa či větších potravin.

Vidlice: Díky ostrým hrotům jí nadzvednete maso bez větší námahy a získáte tak výhodu perfektní přesnosti při krájení.

Carving Set: Optimální kombinace dvou skvělých partnerů pro snadné krájení. Set zahrnuje 2 kusy v dárkovém balení. Protože nejlepší jídla si zaslouží to nejlepší nádobí!

Více informací naleznete na: www.victorinoxcz.cz