Victorinox Hunter Pro M Alox - navržen pro dobrodružství
Nejnovější nůž od značky Victorinox Hunter Pro M Alox je určen pro všechny, kteří kladou vysoký důraz nejen na kvalitu, ale také na design. Nůž je pokračovatelem legendárního Victorinox Hunter Pro, který byl vyvinut před pěti lety tak, aby vyhovoval potřebám lovců a outdoorových nadšenců. Díky vynikající funkčnosti a bezpečnému ovládání se tento kapesní nůž řadí mezi favority i těch nejnáročnějších uživatelů.

Nový Victorinox Hunter Pro M Alox nyní posouvá tyto vlastnosti na další úroveň. Nově je opatřen inteligentním řešením pro zajištění nože při přepravě a nadčasovým designem. Jemná, třpytivá souhra mezi čepelí a rukojetí má nyní elegantní a inovativní nádech.

Hunter Pro byl dosud k dispozici s rukojetí ze syntetického materiálu nebo dřeva. Nová verze je vybavena stále oblíbenější rukojetí Alox, která je známá a milovaná už od legendární kolekce Pioneer. Zároveň má Hunter Pro M Alox mírně štíhlejší tvar, což je při nošení více pohodlné. Stříbrná rukojeť je navíc drážkovaná po bezpečnější a silnější přilnavost.

Dalším novým prvkem je elegantní klip a otvor na lano integrovaný do čepele spolu s komplikovaně tkaným přívěskem Paracord. Zakřivený, stříbrný klip snadno zapadne na rukojeť, takže můžete mít nůž bezpečně připevněný k vašemu oděvu tak, abyste ho měli neustále při ruce.

Přes svou impozantní délku a nezničitelnou konstrukci váží model pouhých 183 gramů. Robustní čepel je vyrobena z nejlepší oceli, která je odolná proti korozi. Z modelu Hunter Pro M Alox se tak stává pravý společník pro vaše každodenní dobrodružství.

TECHNICKÉ PARAMETRY

ROZMĚRY: 40 x 16 x 136 mm (š-v-d)

HMOTNOST: 186 g

CENA:  2 599 Kč

Fotogalerie