Karel Kubát vstřelil v Kontinentální lize svojí první branku!
Hokejový obránce Karel Kubát vstřelil za Admiral Vladivostok v Kontinentální lize (KHL) svojí první branku a rozhodně zvedl náladu celému týmu.

Před časem ještě nejproduktivnější litvínovský bek nastoupil do svého sedmého zápasu v novém dresu. I díky jeho brance v 30. minutě proti Nižnému Novgorodu si Admiral Vladivostok mohl užít po delší době druhé vítězství za sebou. Na začátku někteří hráči bojovali spíše se skepsí, ale té Kubát rozhodně nepodlehl a první jeho úspěch se dostavil.

Před několika dny přicestoval s Vladivostokem do Bratislavy a svěřil se, že je rád, že nezapadl, do negativní vlny týmu, za kterou stojí série prohraných zápasů. I Bratislava se dostala na listinu proher a Kubát samozřejmě z výsledku také nebyl nadšený. Po zápasu potvrdil, že se mu v novém týmu sice hraje dobře, ale posteskl si, že tým nevyhrává. „Když jdeme do 3. třetiny mám pocit, že jdeme prohrát…,“ ale teď se zdá, že se blýská na lepší časy. Na druhé straně ho však velice potěšilo, že zahlédl mezi diváky litvínovský dres, a ještě více, že se po zápase ocitl v obležení fanoušku a litvínovští jednoznačně převažovali.

Fotogalerie