Sencor a Hyundai? Možná už velmi brzy
Společnost Fast ČR, která pod sebou sdružuje velké množství značek stále roste. Není se samozřejmě čemu divit, oblíbenost například brandu Sencor je mezi zákazníky obrovská. A tak je logické, že firma hledá nového partnera, co se týká dodávek.

Můžete milovat sporťáky nebo klidně i veterány, ale když jde o byznys, dříve nebo později se vám bude hodit velká dodávka. Je jasné, že ve Fast ČR už tento "problém" řešili mnohokrát, tentokrát však do boje o dodání nových vozů určených primárně k rozvozu zboží vstupuje nový hráč. Jde o automobilku Hyundai, která sice v tomto segmentu nepatří mezi tradiční značky, o to více však stojí za pozornost. K již dříve vyráběnému typu H1 totiž Korejci před dvěma lety přidali i model H350, který je větší a hlavně už v základu se může chlubit velmi solidní výbavou, za jakou u konkurence musíte platit. Jak známe tuto značku, tak brzy převálcuje konkurenci i v tomto segmentu. 

Model byl navržen speciálně pro Evropu a už za pár měsíců si získal mnoho příznivců. Na českých silnicích už H350 můžete vídat pravidelně, i když je pravdou, že firmy si na dodávku od Hyundai ještě stále zvykají. Jisté ale je, že kdo po korejském voze do této chvíle sáhnul, rozhodně nelitoval. Možná tedy už brzy potkáte H350 v barvách Sencor.

-mch-

Fotogalerie