Internetová televize OBBOD bude točit nové díly seriálu Lajna
Věrní fanoušci hokejového seriálu Lajna internetové televize OBBOD se dožadovali pokračování životního příběhu trenéra Hrouzka ztvárněného Jiřím Langmajerem, až se dočkali. „Na podzim bychom měli začít natáčet další sérii tohoto úspěšného projektu. V dalších dílech seriálu se Luboš Hrouzek přesune zpátky do Prahy, aby tady pomohl jednomu z nejznámějších hokejových klubů dostat se zpátky do extraligy,“ potvrdil jednatel televize OBBOD Kamil Ouška.

Ve druhé sérii diváci mohou zaznamenat nové tváře jako například Hrouzkova otce nebo také kustoda pražského stadionu, kterého ztvární milovník ledového sportu Michal Suchánek. „K hokeji mám blízko, hrál jsem ho v mládí, pak ho hrál syn Jáchym, takže jsem tuhle nabídku nemohl odmítnout. Třeba si zahraju hokej konečně zase aspoň v seriálu a navíc barvách mého oblíbeného klubu. Na zimáku, kde znám každou šmouhu od vystřeleného puku a každou kabinu rozeznám po čichu!“ dodal herec.

Vztah Hrouzka a jeho přítelkyně Denisy, kterou hraje Hana Vagnerová, se vyvíjí. Jak? To se nechte překvapit. „Tím, že se Hrouzek přesune do Prahy, mi odpadne noční přejíždění na natáčení do Havířova, což je fajn. Taky nastanou změny mezi námi s Deniskou, no a hlavně se mi do života začne plést můj táta,“ prozradil Jiří Langmajer.

Nové díly seriálu se budou točit na podzim a ještě letos by se měl dostat i k divákům na internetové televizi OBBOD.

Zdroj, foto: Gábina Vágner