Elektrokoloběžky Sencor: Flexibilita do města i adrenalin v terénu
Do kanceláře, na výlet do přírody, kamkoliv se vám zamane. S novou elektrickou koloběžkou Sencor X50 se rozhodně nemusíte omezovat, protože si s ní podmaníte kteroukoliv cestičku ve městě i v terénu.

Elektrická koloběžka Sencor X50 (doporučená prodejní cena 24 999 Kč) na jedno nabití ujede až 65 kilometrů a cesta vám bude taky rychle ubíhat, protože zvládnete jet rychlostí až 25 km/h. Poradí si i s jízdou do kopce a kdyby už zatmělo, cestu vám ukáže LED osvětlení.

Odpružení předního i zadního kola tlumí nárazy a vibrace a také si hravě poradí se všemi nerovnostmi na silnici i v terénu, díky bezdušovým pneumatikám s gelem pro zacelení defektu se zase nemusíte bát, že někde „zkejsnete“. A když bude potřeba náhle zabrzdit, duální brzdový systém vás nenechá ve štychu. Stejně jako při jízdě na kole či na motorce, i v případě elektrokoloběžky je bezpečnost na prvním místě. Bezpečnou jízdu zajistí kvalitní pneumatiky, správně nastavená výška řídítek, pevný rám a právě kvalitní brzdy.

"Koloběžky z nové řady Sencor poskytují maximální bezpečí, které zajistí 10" bezdušové pneumatiky se vzorkem do terénu a s vlastnostmi pro dobré tlumení, kyvné odpružení kol a duální brzdový systém, který umožní jak brždění motorem, tak i mechanickým způsobem pomocí kotoučové brzdy," říká Martin Štancl, produktový manažer značky Sencor.

Na silnicích je také potřeba dobře vidět a být viděn. "Velký čitelný displej našich koloběžek poskytne uživateli maximální komfort při jízdě a neohrozí to jeho bezpečí, protože všechny informace bude mít na jednom místě. Zároveň jsou nové modely vybaveny LED světly, které dokonale posvítí na každou cestu, vestavěné blinkry pak slouží ke včasnému upozornění na změnu směru," dodává Martin Štancl.

Koloběžky jsou Sencor robustní a vynikají kvalitou dílenského zpracování, takže rozhodně nejsou žádné "vejtřasky". Pro milovníky technologií a appek na všechno Sencor připravil mobilní aplikaci plnou statistik o ujetých kilometrech, rychlosti či stavu baterie. Aplikace také umí koloběžku zamknout proti odcizení.

V nabídce elektrokoloběžek Sencor si vybere každý podle svých potřeb a cenových preferencí. Model Sencor Scooter S70 (12.999 Kč) nabízí maximální rychlost až 25 km/h, dojezd 50 kilometrů a kvalitní odpružení obou kol. Sencor Scooter S30 je díky svým parametrům (maximální rychlost 25 km/h, dojezd 30 km) skvělou alternativou pro starší děti.

Pro všechny elektrokoloběžky Sencor platí, že nedělají žádné kompromisy v oblasti funkčnosti, jsou vybaveny nejlepšími technologiemi a nabízejí všechny dostupné funkce, které zajistí pohodlnou a bezproblémovou jízdu. Zároveň vás dovezou kamkoliv budou potřebovat. Až budete v cíli, dost možná byste si zasloužili odměnu. Pokud by jí měl být třeba vychlazený drink, máme pro vás skvělou zprávu: ke každé elektrokoloběžce vám teď jako dárek Sencor přibalí chladící tašku, která je díky vnitřní izolační vrstvě a skladnosti na letní výlety jako dělaná.

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné.

Zdroj: Bypass ideas