VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky
Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci tak získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.

„Výhodným financováním atraktivní nabídka společnosti Volkswagen Financial Services zdaleka nekončí,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel společnosti Volkswagen Financial Services, a dodává: „Například s naším produktem Servisní prohlídky se snažíme klientům, kteří provozují nový nebo starší vůz, maximálně zjednodušit a zpřístupnit profesionální pravidelnou údržbu v autorizovaných servisech za výhodných a transparentních podmínek. Zákazníci si totiž tuto službu mohou objednat on-line z pohodlí domova. Pravidelný servis je nejen základem spolehlivého provozu, ale také významně přispívá k uchování vysoké zůstatkové hodnoty a dlouhé životnosti vozu.“

Oproti podobným nabídkám na trhu je služba výjimečná svojí jednoduchostí a dostupností. Síť autorizovaných servisů koncernu Volkswagen je nejširší na českém trhu. Zákazník díky tomu získá jistotu odborné péče o svůj vůz nejvyšší kvality doslova pár kroků od svého domova – vše za velmi příznivé ceny, nyní s aktuální slevou 25 %. Výborná zpráva pro motoristy je, že produkt Servisní prohlídky si lze zakoupit nejen k novému, ale staršímu vozidlu po záruce. Zákazník si může u společnosti Volkswagen Financial Services předplatit hned několik servisních prohlídek, nebo každou prohlídku zvlášť. Jednu prohlídku lze přitom vyčerpat v období dvou let.

Zdroj: AC&C Public Relations