30. Evropský srazu Harley Owners Group group již v červnu v Itálii
Společnost Harley-Davidson® s potěšením oznamuje informace o 30. ročníku slavného srazu European Harley Owners Group (H.O.G.®), který se bude poprvé konat v italské Senigallii od 6. do 9. června 2024.

Každoroční evropská H.O.G. Rally je otevřená akce pro všechny, kde se neplatí vstupné. Milovníci motocyklů cestují napříč regionem až do cíle. Tato stěžejní akce, která se koná každý rok na jiném místě, pravidelně přiláká více než 50 000 motocyklových nadšenců, vyznavačů značky Harley-Davidson a členů Harley Owners Group. Letos se akce přesouvá do Itálie, kde slaví svůj 30. ročník
a koná se v historickém přístavním městě Senigallia, ležícím v italském regionu Le Marche, nedaleko Ancony a necelé dvě hodiny jižně od Boloně.

V tomto krásném a starobylém městečku bude v rámci srazu k připravena celá řada aktivit H.O.G. a Harley-Davidson, ale také hudba, vynikající italská kuchyně, zábava, nákupy a další. Harley-Davidson spolupracuje s řadou místních italských podniků a značek, aby zajistil velkolepou událost.

Jednou z nezbytných složek H.O.G Rally je hudba a letošní hlavní hudební scéna na centrálním náměstí Piazza Garibaldi nemůže být malebnější. Impozantní náměstí obklopené ikonickými budovami se stane hlavním dějištěm zábavy a ve čtvrtek, v pátek a v sobotu zde vystoupí headlineři
a interpreti z Itálie i ze světa. Hudební line-up pečlivě připravuje DJ Ringo z Virgin Radio, kompletní program skupin bude oznámen již brzy.

Harley-Davidson vychází ze základů dobrodružství a svobody a návštěvníci, kteří se chtějí nechat inspirovat k jízdě, tak mohou učinit díky exkluzivnímu zážitku na modelu Pan America 1250 Special, jedinečném adventure modelu Harley-Davidson. Ve spolupráci s uznávanou italskou akademií Adventuring Touring "Di Traverso - Adventouring" se mohou návštěvníci zúčastnit půldenní akce

s průvodcem na místních silnicích i trasách Strada-Bianci a poznat tak některé z nejlepších terénních tras v oblasti. Tuto aktivitu si budou moci rezervovat jezdci na motocyklech Harley-Davidson Pan America a dalších značek z kategorie Adventure Touring.

K milovníkům adventure svezení se na rallye připojí také elitní dakarský jezdec Joan Pedrero, který se nedávno zapsal do historie, když dokončil 15. ročník Africa Eco Race na motocyklu Harley-Davidson ® Pan America 1250™. Pedrero skončil na 1. místě v kategorii maxitrail a na 25. místě celkově. Účast Harley-Davidson v soutěži prokázala skvělé schopnosti a spolehlivost modelu Pan America 1250™. Dobrodružství je nedílnou součástí
značky a model Pan America 1250™ objevuje nové způsoby, jak prožít pravé zážitky s Harley-Davidson. Návštěvníci rallye budou mít příležitost si je vyzkoušet na vlastní kůži.

Harley-Davidson také s potěšením oznamuje, že se k oslavám jako partner akce připojí také společnost Deus Ex Machina, která na víkend přiveze svůj jedinečný custom styl a moto-kulturu.

Žádný sraz H.O.G. by nebyl úplný bez ikonické spanilé jízdy Harley-Davidson, která v sobotu 8. června nabídne podívanou na tisíce motocyklů projíždějících centrem města kolem historických památek.

Nadšenci budou mít také příležitost předvést své motocykly v rámci Custom Bike Show, která se bude konat na náměstí Piazza Garibaldi v pátek 7. června.

Vstup na akci bude pro všechny jezdce zcela zdarma. Pro zákazníky, kteří chtějí něco mimořádného, jsou nyní k dispozici balíčky Rally Pack na adrese https://harley-davidsonmerch.com. Další podrobnosti a oficiální nabídky ubytování jsou nyní k dispozici na www.harley-davidson.com/events.

Ubytování rezervujte přímo na https://booking.senigalliaincoming.it/en/hd-event.

Fotogalerie