PUMA uvádí Velocity NITRO™ 3 a skutečný běžecký zážitek je nadosah
PUMA přichází již s třetí kapitolou legendární oceňované série běžeckých bot Velocity. Nový model s názvem Velocity NITRO™ 3 má v sobě o dva milimetry více revolučního materiálu – pěny PUMA NITROFOAM. Ta zajišťuje větší explozivitu a lepší výkon a zároveň zachovává skvělé tlumení. Třetí generace technologie NITRO tak dělá z boty dokonalého parťáka pro každý typ běhu a běžci díky ní mohou pohodlně zdolávat jakoukoliv vzdálenost.

Inovativní, prodyšný svršek z lehké síťoviny je vybavený speciálním materiálem PWRTAPE, který podporuje nejvíce namáhané oblasti, zatímco pohodlná část objímající kotník vystužena pěnou zvyšuje komfort. Designéři nevynechali ani podrážku, která díky technologii PUMAGRIP zaručuje maximální přilnavost ke každém povrchu, takže se můžete cítit sebevědoměji při každém pohybu vpřed.

Nový futuristický model v odvážném barevném designu Psychedelic Rush je doplněn zářivým černo-stříbrným pruhem PUMA s bílou mezipodešví. S touto odvážnou kombinací barev zaručeně vyniknete a budete se cítit ohromně při každém dalším vyběhnutí. Dostaňte se do nové dimenze s PUMA Velocity NITRO™ 3.

Model Velocity NITRO™ 3 v bude v průběhu února k dostání v prodejnách a na webech Sanasport, AD Sport, Dexter Sport, Sportovna, Best4Run a Sportisimo.

Technické specifikace Velocity NITRO™ 3

Cena: 3 299 Kč

Hmotnost: 264g

Výška podrážky: 36mm

Sklon pata/špička: 10mm

Životnost: 800km / 500miles

Fotogalerie