Emirates v čele ocenění ULTRAs 2023 jako „Nejlepší letecká společnost na světě“
Emirates se na předávání cen ULTRAs 2023 opět ocitla v centru dění a odnáší si dvě prestižní ocenění. Největší mezinárodní letecká společnost na světě, která byla korunována „Nejlepší leteckou společnost na světě“ a „Nejlepší leteckou společnost na Blízkém východě“, získala hlasy tisíců cestujících z celého světa díky svým prvotřídním produktům, bezkonkurenčním službám a skvělému poměru nabízené ceny a kvality.  

Thomas Ney, senior viceprezident divize Service Delivery společnosti Emirates, převzal ocenění na slavnostním ceremoniálu, který se konal tento týden v Dubaji v klubu Nikki Beach. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili i další významní hosté a přední představitelé cestovního ruchu.

Adel Al Redha, provozní ředitel společnosti Emirates, uvedl: „Jsme potěšeni, že jsme byli opět oceněni jako jeden z nejlepších světových poskytovatelů luxusních cestovních zážitků. Společnost Emirates je známá tím, že vždy nastavuje laťku vysoko a uplynulý rok nebyl výjimkou. Z našeho programu modernizace jsme uvedli do provozu deset letounů A380 se zcela novým interiérem kabin a sedadly Premium Economy Class a rozšířili jsme naši globální síť na více než 140 destinací. Jsme i nadále odhodláni zavádět inovativní řešení a produkty, které našim zákazníkům přinášejí ještě lepší zážitek z létání. Děkujeme našim věrným zákazníkům, že s námi pravidelně létají, a těšíme se na další společné cesty.“

Nick Perry, předseda představenstva společnosti Ultratravel, dodal: „Vzhledem k tomu, že se letecká doprava mezi nejnáročnější klientelou po pandemii již plně vrátila, konkurence v tomto segmentu trhu se neustále zvyšuje. Kvalita a kvantita výběru, který mají cestující k dispozici, je opravdu velký. Úspěch společnosti Emirates, která byla pro tento rok zvolena nejlepší leteckou společností na světě, je skutečně působivý.  Emirates může být právem hrdá na to, že se na první příčce udržela i v tomto roce.“

Nejlepší cestovní zážitky ve své třídě

Emirates i nadále investuje do vylepšování produktů a služeb, aby zákazníkům zajistila ty nejlepší zážitky z cestování ve vzduchu i na zemi. Letecká společnost nedávno zahájila provoz nového městského odbavovacího zařízení v Mezinárodním finančním centru v Dubaji, rozšířila svou globální síť o novou linku do Montrealu, zavedla službu předobjednávání jídel, aby si zákazníci mohli vybrat jídlo s předstihem před cestou, a nabídla bezplatné Wi-Fi připojení na palubě pro všechny členy programu Emirates Skywards.

Tato ocenění je důkazem, že „cestování není jen o cílové destinaci, ale také o způsobu, jakým se tam dopravíte “. Tento koncept byl oživen v reklamní kampani značky Emirates s hollywoodskou herečkou Penelope Cruz.

 

 

 

Vítězná série

Emirates nedávno získala ocenění APEX 2024 World Class Airline za poskytování vynikajících služeb zákazníkům a za předvedení nejvyšších globálních standardů bezpečnosti a pohody, udržitelnosti a zážitků pro hosty. Letecká společnost také získala ocenění IFSA 2024 za „Nejlepší palubní vybavení“ jako uznání za udržitelnou sadu toaletního vybavení v Economy Class.

Emirates provozuje největší flotilu širokotrupých letadel Boeing 777 a Airbus A380 na světě, která nabízí prostorné kabiny a ikonické palubní prvky, jako je například sprchová lázeň A380 a palubní salonek. Letecká společnost nedávno oznámila rekordní pololetní výsledky za období 2023-24, kdy ve své rozsáhlé síti přepravila více než 26 milionů cestujících.

Zákazníci Emirates si mohou na palubě vychutnat také vřelou pohostinnost mnohonárodnostní posádky, regionálně inspirované pokrmy a oceňovaný systém palubní zábavy ice nabízející až 6 500 kanálů nejlepších filmů, televizních pořadů, podcastů a dalších.

Fotogalerie