Potřebujete novou tašku či batoh, hledejte značku Property Of...
Butik švýcarské značky Victorinox na Jungmannově náměstí v Praze zahajuje prodej tašek a batohů nové značky Property Of..., která oplývá kvalitními materiály, elegantním městským vzhledem a vysokou funkčností.

Řadu Amsterdam tvoří tři různé batohy, které jsou dostupné v odstínech Night, Navy a Army.

Sportovní a elegantní batoh Archie je navržen pro snadný přístup k vašim věcem na cestách. Jeho voděodolná konstrukce udrží věci v suchu a bezpečí a prostorná přední kapsa a polstrovaná přihrádka na notebook jsou dokonale funkční.

At’ už nesete velký nákup, nebo dokumenty, vysoce univerzální batoh Mitch to zvládne. Rolovací styl umožňuje upravit jeho objem podle vašich potřeb, zatímco přihrádky navíc v zadní části a na bocích umožňují okamžitý přístup k telefonu a klíčům.

Robustní a prostorný batoh, který je ideální pro větší náklady. Pohodlné zapínání s popruhem a prostorné přihrádky zajišťují, že zvládne všechno. Díky pevnému dnu z voskovaného plátna

a úhledným koženým popruhům kombinuje batoh Oscar odolnost s klasickým pěkným zevnějškem.

Modely jsou inspirovány cyklistickou kulturou Amsterdamu a dlouhými zimními nocemi v severní Evropě vytvořila značka Property Of... jedinečnou reflexní tkaninu pro řadu Amsterdam, která kombinuje styl a bezpečnost. Cílem je vytvořit reflexní tašky, které vypadají dobře. Toho dosahujeme prostřednictvím speciálního procesu nanášení barvy, který umožňuje barvit tkaninu do různých odstínů a opustit konvenční stříbrné textilie. Odolný a nadčasový vzhled výrobku˚ značky Property Of... je zajištěn použitím naší typické kůže, mosazi a detailu˚ z voskovaného plátna. Tašky jsou vysoce reflexní a viditelné pro protijedoucí vozidla. Přesto se z jiných úhlů jeví jako nereflexní. To je dáno retroreflexní technologií, která používá mikrohranoly odrážející světlo zpět ke zdroji s minimálním rozptylem. Všechny tašky mají odolnou, vodotěsnou a lehkou konstrukci – a proto se dokonalé hodí pro každodenní dojíždění. 

Nová kolekce je nyní k dostání v obchodě

Luggage&Bags, Jungmannovo náměstí 5, Praha 1

 www.e-zavazadla.cz

maloobchodní cena: 3 975 Kč

Fotogalerie