Elegantní Jan Přeučil si umí pěkně naložit…
Gentleman Jan Přeučil je pověstný svými klobouky, má jich doma desítky, když se chystal do lázní po operaci kyčelního kloubu, neopomněl si jich několik přibalit. Ukryl  však i malý dárek pro svoji choť Evu Hruškovou, která za svým mužem přijela do Františkových Lázní  o týden později.

„Mám několik kufrů a jeden samostatný jen na klobouky. Oblečení si vybírám takové, aby mi vyhovovalo a podtrhlo určitou legraci a džentlmenství, to mám rád. Já to vyberu ze šatníku a moje Evinka to schválí,“ prozradil herec, jak se připravoval na třítýdenní pobyt ve Spa resortu Pawlik.

A proč potají přibalil dárek pro paní Evu? „V dubnu to bude 19 let, co jsem Evě nasazoval na prst snubní prstýnek. Přivítám ji velikým objetím, mám pro ni připravený takový mikro dáreček, ale to je překvapení. A pak ve Františkových Lázních máme společné vystoupení, které má název Popelka a zloun na jednom jevišti. Je to společná a příjemná práce,“ podotkl s hrdostí.

Jan Přeučil se v lázních nezastavil. Denně měl několik procedur a i své osobní tréninky „Ještě ráno chodím cvičit do bazénu, to si nenechám ujít a chodím plavat. Jako starší dorostenec jsem byl 9. v republice na 200 metrů prsa a láska k plavání mi zůstala. Vynikající jsou masáže a slatinné zábaly a koupele. Prý se po tom mládne,“ svěřil se noblesní herec.

Do Spa resortu Pawlik jezdí Jan Přeučil s rodinou často, proto může Františkovy Lázně vřele doporučit. „My jsme si je s Evičkou oblíbili a už jinak nejezdíme. Výborná kuchyně, nádherný aquapark, výborné ubytování a hlavně lidský přístup, to je to, co nás tu drží.“

Fotogalerie