Royal Squad je nový hudební projekt světové úrovně valící se na Českou republiku
Bubenická show  je něco mimořádného, kdo zažil, musí souhlasit. Rytmy se snadno dostávají pod kůži a ne jinak tomu je i při projektu Royal Squad, s kterým přišlo bubenické uskupení Groove Army v čele se svým zakladatelem, perkusionistou Tokhim.  

Nový projekt byl premiérově představen již v loňském roce a aktuálně je v běhu příprava turné, ale finišuje i příprava na křest první desky. Na video s prvním singlem projektu se můžete podívat už dnes. Díky videu se i na vás přenese skvělá atmosféra koncertů Royal Squad a navíc zjistíte, že ty emoce prostě chcete zažít znovu a znovu.

Tokhi má s projektem velké plány. G.A.R.S. (Groove Army Royal Squad), intenzivní beaty zasazené do moderních aranží, vyrazí divákům dech. Royal Squad je představením toho nejlepšího, co si kdy dokázalo uskupení Groove Army vysnít a reálně vytvořit. Součástí provedení každého koncertu jsou působivé intro, masky, nádherné kostýmy a vyladěná scéna. Mimo bubenické smršti na klasické nástroje této kapely se představí i koncertní bicí sada, DJ set, obří gong, nebo barely, které zaplní celou stage. Tohle se musí zažít.

Royal Squad ve všech ohledech převyšuje současné obdobné projekty. Hudební fúze přesahuje několik žánrů. Leader Tokhi při tvorbě této show čerpal ze svých celoživotních zkušeností z muziky a cest s hudbou po většině kontinentů naší planety.  Navíc není žádným nováčkem na hudební scéně.  Hudbě se věnuje od dětství a zazářil společně s mnoha významnými osobnostmi, jako jsou: Karel Gott, Marek Ztracený, Pavel Šporcl, Support Lesbiens, Mandrage, UDG, Laura a Její Tygři nebo Ondřej Ruml. Příliš se neví o tom, že patří mezi uznávané hudebníky přes flamencové rytmy a nástroj cajon, který patřil mezi nejpopulárnější nástroj otroků z Jižní Ameriky a dnes se dá považovat za znovuobjevený.

Tokhimu se po nocích honilo tisíce myšlenek a jedna zcela výjimečná, kdy chtěl v záři reflektorů zanechat za sebou stopu, přinést něco unikátního, vymyslet něco, co lidem vyrazí dech a zažijí nadšení, radost, husí kůži po celou dobu představení tak se stalo, projekt Royal Squad je toho důkazem. Přední český perkusionista rozhodně míří za hranicemi České republiky.

">Singl Cascara 

Fotogalerie