Primární úpis virtuální měny redBUX
Investoři mohou nyní nakupovat novou kryptoměnu redBUX a získat předprodejní bonus vy výši 35 % a další bonus k tomu jako nový klienti pouze u společnosti BRIC INVEST za předpokladu, že si objednají své žetony ještě před fází oficiálního předprodeje, který u tohoto velmi očekávaného primárního úpisu virtuální měny začíná 22. března 2018.

redBUX je nejnovějším přírůstkem v rodině kryptoměn, který je zaměřen na odvětví zábavy pro dospělé. Tato kryptoměna je totiž zařazena do vyhledávané platformy virtuální reality vrCity, kterou do své nabídky umístila již řada předních jmen v tomto odvětví, např. WickedPictures, iwantEmpire a více než 6 000 dalších hráčů ze světa obsahu pro dospělé. Mnozí analytici a zasvěcená média již vytvářejí kolem tohoto primárního úpisu (ICO), který oficiálně začíná 22. března, pověst PRIMÁRNÍHO ÚPISU VIRTUÁLNÍ MĚNY ROKU.

Tak například stránky ListICO.io doporučují žetony redBUX, protože „více než 6 000 partnerů z odvětví zábavy pro dospělé, např. WickedPictures, se rozhodlo používat redBUX a plně tuto novou kryptoměnu začlenit do svých obchodních platforem a systémů.“

Přední německý investorský zpravodajský server wallstreet-online.de tvrdí: „Primární úpis virtuální měny společnosti me.mento 3D by se mohl zařadit mezi TOP 10 úpisů roku..." a "... redBUX - primární úpis virtuální měny roku z Německa...". V uvedeném článku autor na závěr píše: „Myslíme si, že jsme našli nejlepší primární úpis virtuální měny letošního roku. Je zajímavé, že tento primární úpis pochází z Německa [...], které tak má podle našeho názoru potenciál vytvořit nesmírně úspěšný příběh."

Tokeny redBUX se začnou prodávat při zahájení předprodejní fáze ICO s bonusem 35 % až od 22. března - investoři získají 135 tokenů za jedno euro, pokud svůj nákup uskuteční během prvního týdne předprodejní fáze primárního úpisu. Je zde však příležitost získat dokonce 150 žetonů za euro. Tato česká investiční firma ji nabízí ke všem nákupům v rámci primárního úpisu virtuální měny, uskutečněným před zahájením oficiálního předprodeje 22. března.

Další informace jsou k dispozici na stránkách https://bric-holding.com/home_en.html

Nákup možný ihned zde: https://bric-holding.com/contact_us_en.html

Zdroj: BRIC HOLDING SE