Top osvěžující míchané drinky pro parné léto!
Aktuální horké počasí přímo vybízí k odpočinku u vody nebo ke grilovačkám s kamarády. Ať už jste raději na pláži nebo pořádáte party s přáteli, důležité je navodit tu správnou pohodovou atmosféru. Blýskněte se proto dokonalými drinky, které osvěží i v tom nejparnějším dni a rozproudí zábavu. Většinu z těchto nápojů můžete snadno popadnout a vyrazit s nimi ven za dobrodružstvím. Žhavou trendy novinkou jsou také „READY-TO-DRINK“ ve stylových plechovkách od Stocku, už jste je ochutnali? Můžete si vybrat ze čtyř příchutí – Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta a Dynybyl Violet Gin & Tonic. 

Captain Morgan – Tiki & Tonic

Nestandardní rumový zážitek. Exotická kombinace ananasu a manga dokáže spolu s tonicem vykouzlit osvěžující drink Tiki & Tonic. Hodí se nejen na letní party u bazénu, ale i na příjemný relax s přáteli na zahradě. 

Captain Morgan & Cola

Nestárnoucí klasika. Tento jemný a kořeněný rum z Jamajky je nejlepší společník pro každé letní dobrodružství. Pro co největší požitek a osvěžení doporučujeme servírovat na ledu v kombinaci s colou a limetkou.

Fernet Stock Citrus Bavorák

Klasický Fernet s tonicem už jistě znáte, co ale vyzkoušet Bavorák s říznutou chutí citrusu? Stačí jen vyměnit tradiční Fernet Original za Fernet Stock Citrus a ikonický letní drink je na světě.

Gordon’s Sicilian Lemon & Tonic

Typická chuť vyváženého ginu Gordon’s v kombinaci se sicilskými citrony. Kdo by odolal? Nejlépe si ho vychutnáte s ledem, tonicem a plátkem čerstvého citronu. Díky příjemné chuti se budete cítit jako na italské pláži.

Fotogalerie