Skvělá zpráva! Doplňky stravy si můžete personalizovat!
Přírodní doplňky stravy namixované přesně podle vašeho životního stylu a oblasti zdraví, kterou si přejete posílit, jsou dostupné každému. A stačí opravdu málo, aby se k vám speciální balíček dostal. Nejdříve musíte odpovědět na online otázky typu: jak se stravujete, jak se hýbete, jakou máte životosprávu a co byste si na svém zdravotním stavu přáli zlepšit. 

Díky dotazníku vám budou doporučeny vitamíny, minerály a další látky, které vašemu organismu pravděpodobně schází. Doplňky stravy Vitapack jsou 100% přírodního původu a pochází od lokálních českých dodavatelů.

Namixujte si doplňky stravy na míru na www.vitapack.cz

Vitapack

Vitapack je český technologický start-up založený v roce 2021 opřený o zkušené partnery v České republice pohybující se v oboru výroby přírodních výživových doplňků desítky let. Na bázi interaktivního online dotazníku Vitapack jako jediný v ČR umožňuje personalizaci doplňků stravy přesně podle potřeb zákazníka. V online testu, který je na webových stránkách vitapack.cz dostupný zdarma, uživatel během pěti minut odpoví na základní otázky o svém životním stylu. Na základě odpovědí dotazník na bázi AI doporučí vhodnou kombinaci doplňků stravy pro komplexní podporu organismu. Z nich si následně uživatel vybere ty, o něž má zájem. Domů je zákazníkovi doručen recyklovatelný dispenser se sáčky, ve kterých jsou na každý den již namixovány všechny potřebné vitamíny. 

Doplňky stravy ve vysoké kvalitě jsou ryze přírodního původu od českých dodavatelů. Vitapack využívá u doplňků formu transparentních kapslí, při jejich výrobě není potřeba k účinným látkám přidávat plnidla a další nadbytečné chemické přísady. Použité sáčky jsou vyrobené ze speciálního biodegradabilního materiálu, který odpovídá zdravotním normám a současně je v přírodě rozložitelný. 

Více na www.vitapack.cz

Fotogalerie