Gentlemani se spoléhají na rodinné krejčovství TESSUTO
Jak pravil Mark Twain, šaty dělají člověka a nazí lidé mají ve společnosti jen malý nebo žádný vliv. A právě vlivnost je to, po čem ve svém životě touží snad každý úspěšný muž. Gentleman, který má vysoké cíle, by se měl v první řadě oblékat elegantně a trendy. A to jak do práce, tak i v rámci svého volného času.

Jednou z výhod módy je, že dokáže perfektně proměnit Vaši mysl. Oblečte se jako úspěšný muž a rázem se tak budete cítit i chovat. Nejde však jen o to zvolit na schůzku padnoucí oblek, důležité jsou i oděvy, v nichž budete prožívat běžné chvilky svého života. Ať už je Vaším koníčkem golf, jachta nebo motorka, i při své oblíbené zábavě si můžete užívat pohodlí a stylu zároveň.

Být dobře, a v určitých situacích i vhodně oblečen, je však pro mnoho mužů oříškem, protože ne každý má cit pro sladění stylu či barev. V takovém případě není nad to obrátit se na odborníky a nechat si svůj šatník upravit v krejčovství, kde vytvoří oděvy přesně podle Vaší osobnosti. Rodinné krejčovství TESSUTO je skvělou volbou pro všechny, kdo si váží profesionálního, ale i osobního přístupu. Zakladatelka Eliška Trnka spolu s paní mistrovou Soňou a Claudií dbají na kvalitně odvedenou práci, díky níž získáte nový outfit přesně padnoucí Vaší postavě, ale i postavení a vkusu. V rámci příjemných schůzek společně proberete všechny představy, které v několika následujících sezeních přetvoříte v reálné kousky oblečení. Ať už půjde o oblek, kravatu či košili, kalhoty, tričko nebo volnočasové sáčko, věřte, že ty už ze svého šatníku po dlouhá léta jen tak nevyřadíte.     

Fotogalerie