Jan Révai a Pavel Liška jako průvodci motoristického pořadu!
Když zhruba před rokem skončil v České televizi pořad Auto Moto Revue, málokoho by napadlo, že ho nahradí naprosto odlišný formát. Už jen obsazení herců Jana Révaie a Pavla Lišky v roli velmi netradičních moderátorů naznačuje jiný přístup, než ryze moderátorský.

„Vybrali jsme tyto dva herce právě proto, že nepůjde jen o moderování, ale o herecké etudy a scénky“, sdělil nám režisér pořadu Tomáš Váňa a dodává: „Diváky samozřejmě čekají tradiční testy aut, informace ze světa motorismu a scénky parodující nejasnosti nebo absurdity v bodovém systému.“ A my jen dodáváme, že oba herci mají k motorismu velice blízko nejen jízdami na motorkách. Věděli jste, že je Jan Révai vyučený automechanik?

Protože na silnicích nejezdí pouze řidiči, ale také řidičky, nechybí v novém motoristickém pořadu rubrika s příznačným názvem Za volantem žena. Jí se chopila herečka Miluše Bittnerová. „Myslím, že ve světě řidiček existuje spoustu věcí, které nejsou tak docela vyřešeny. Jako například jízda ve vysokých podpatcích, vjíždění do automyčky nebo úložný prostor na šminky – to pro bezpečné líčení u semaforů nebo v zácpách“, žertuje sympatická herečka. V rubrice pro ženy totiž, krom vyloženě ženských témat, uvidí diváci řadu návodů a vychytávek, které jistojistě uvítají i pánové.

Pořad startuje na ČT2 začátkem března, a jak už bylo řečeno, půjde spíše o zábavný lifestylový, než jen publicistický magazín. Více prozradí fotogalerie z natáčení.

Poděkování partnerům prvního dílu:

http://www.dajbych.cz/

http://www.genesysmedical.cz/

http://www.bb.cz/

http://www.bushman.cz/

Fotogalerie