Posilujte imunitu s lisem na citrusy od Sage
V tomto ročním období na naše tělo neustále útočí viry, nachlazení i zvýšená únava. Je proto zapotřebí posilovat imunitu, což se neobejde bez pravidelné dávky vitamínů. S přípravou šťávy z citrusů, která je plná nepostradatelného vitamínu C, pomůže lis na citrusové plody od prémiové značky Sage The Citrus Press Pro 800CP.

Lis na citrusové plody Sage 800CP je velice výkonný pomocník při zpracování citrusů, který během chviličky připraví sklenici plnou čerstvé šťávy. Pro maximální výtěžnost je vybaven sklopným ramenem, díky kterému se z citrusů uvolní maximální poměr šťávy. Lis je nejen efektivní, ale i efektní. Díky složení ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli má moderní vzhled, který z něj udělá ozdobu každé kuchyně.

Výrobce dbal i na praktickou stránku, proti odkapávání šťávy je lis citrusů Sage 800CP vybaven praktickou hubicí s uzávěrem a  všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí. Při používání se navíc nemusíte obávat žádných bezpečnostních rizik, ta jsou ošetřena dvojitým bezpečnostním spínacím systémem, který při nesprávném sestavení spotřebiče zamezí jeho spuštění.

Doporučená cena Sage The Citrus Press Pro 800CP je 6790,- Kč. Výrobce na něj poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.