Finalistka Dívky roku Isabella Rossini se intenzivně připravuje na svoji kariéru
Krásy není nikdy dost, což muži jistě rádi slyší. Finalistka letošního ročníku soutěže Dívka roku Isabella Rossini, se vydala do Fitka Hanky Kynychové, tedy ještě před jeho uzavřením, na představení nové sportovní kolekce naší oblíbené cvičitelky. Tato půvabná dívka je držitelkou hned dvou titulů Dívka roku Social media a Dívka roku Talent. Před publikem a fotoaparáty se cítí dobře, jistě za to mohou i geny, protože její maminkou je držitelka titulu Elite Model Look Andrea Rossini.

Snem Issabelly je herecká a pěvecká kariéra: „Je to skvělý pocit stát na pódiu,“ prozradila i díky svým prvním zkušenostem. Nyní ji čekají příjímací zkoušky na konzervatoř. Intenzivně a cílevědomě se připravuje už několik let. Dokonce se pro splnění snu přestěhovala se svojí rodinou z Olomouce do Prahy. „Navštěvuji herecké hodiny u paní Evy Deákové a na zpěv chodím k paní profesorce Lídě Nopové, studuji také hudební nauku, tanec a anglický jazyk. Kroužky beru jako běžnou součást svého života. Maminka mi řekla, ať si vyberu kroužků, kolik zvládnu, tak jsem si vzala dvanáct kroužků týdně. Já si myslím, že většina lidí v mém věku nemá vytýčené cíle a neví, co chce dělat, ale já to vím a všechny tyto aktivity mě moc baví a naplňují,“ přiblížila svoji přípravu na přijímací zkoušky Isabella. Příprava je teď o to těžší, že většina lekcí probíhá distanční formou, anebo byla úplně zrušena. Isabella se ale nevzdává a jde si dál za svým snem.

Hádejte, co by si Isabella Rossini přála k Vánocům, tedy krom nějakého toho oblečku právě ze sportovní kolekce Hanky Kynychové. „Oblečení je tak pohodlné, že se mi z něj vůbec nechtělo,“ mrkala významně na maminku, která ji na akci doprovodila. „Nevím, co by měl přinést Ježíšek, ale určitě vím, co by měl odnést. Měl by odnést korona virus. Nemám nic, co bych nutně potřebovala, mám všechno, co potřebuji, hlavně aby byli všichni šťastni a užili si Vánoce. Ale přece jen něco, přála bych si lepší mikrofon a lepší reprobedny,“ prozradila Isabella, o které ještě určitě uslyšíme.

Fotogalerie