Kluci z YesBrothers mají nový klip LETÍME. Dohlížel na ně i Michal David!
Nová a poměrně unikátní kapela, kterou tvoří dva mladí bráchové - MILO (Miloš Fiala 18 let - zpěv, piano, kytara/ a JD (Jan Fiala - 14 let - bicí nástroje) vydala svůj nový singl s názvemLETÍME a k němu natočili i videoklip, kde účinkuje 25 tanečníků, 2 Ferrari, i finalistky Miss Czech Republic. Vznikal na nejznámějších místech v Brně, Automotodromu a na Výstavišti.

„Klip vznikal během dvou dnů koncem února, kdy to sice v klipu vypadá, že je fajn počasí, ale byla docela zima, ani ne deset stupňů nad nulou. Každou technickou přestávku na automotodromu jsme chtěli s Ferrari využít na překonání rekordu okruhu,“ usmívá se MILO. Jeden den byl vyhrazený pro natáčení záběrů s auty na motodromu, druhý den se natáčelo na brněnském Výstavišti. „Píseň LETÍME je motivační song, který by vás měl dostat do dobré nálady, zvláště v téhle divné době…“ říkají kluci z YesBrothers.

Režie videoklipu se chopil nejen Pavol Bigoš z Pinarto creative studio, ale i samotný zpěvák MILO, který má k videoprodukci velmi blízký vztah. Co se týká samotné nahrávky, část songu se nahrála v domácím studiu, další ve studiu v Liberci a mastering byl pak realizovaný v nizozemském Amsterdamu.

„Na Instagramu, který jako YesBrothers používáme nejvíce, najdete zákulisní videa z tvorby naší kapely,“ prozradil MILO & JD. Vystupují na koncertech pouze ve dvojici podobně jako dnes vystupuje ve světě kapela Twenty One Pilots. Kluci z YesBrothers si také cení toho, že začali spolupracovat se známým českým hitmakerem Michalem Davidem. Ten jim do tvorby nezasahuje, ale snaží se jim pootevřít dveře do světa showbussinesu.

ODKAZ NA KLIP:

">

„Těšíme se, až se situace, snad brzo, zase vrátí do normálu a budeme moct zase vyrazit, a zase začít znovu koncertovat. Plánů a nápadů máme hodně, teď jen to moct zrealizovat,“ dodávají MILO & JD.

Letíme

Kapela: YesBrothers

Autor hudby, textu, producent: Miloš Fiala

Vydavatel: BlueViolets

Více informací o Yes Brothers na: http://www.yesbrothers.cz/

Fotogalerie