Muž roku a Anděl mezi zdravotníky změní termín finále!
Ředitel soutěže Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný je srdcař a není tedy divu, že mu zbyly oči pro pláč. Pečlivě nachystaná finále, které se mělo konat už příští víkend v Náchodě, vzala za své. Důvod je jednoduchý – zákaz společenských akcí kvůli covidu. Letošní ročník Muže roku se koná již pojednadvacáté a nová akce Anděl mezi zdravotníky je určena pro zdravotníky jsou medici, lékaři, pečovatelé, lékárníci, zdravotní sestry či záchranáři.

„Je mi to líto, dělal jsem všechno proto, aby se Muž roku a Anděl mezi zdravotníky uskutečnil i s restrikcemi. Podařilo se. A vláda zakázala zcela pořádání akcí. Je mi to moc líto.“ oznámil David Novotný.

Pořadatel dvou jedinečných soutěží ale ví, že ochránit zdraví nás všech je velmi důležité. Nezmar Novotný pak optimistický dodal: „Určitě to nevzdávám a věřím, že se brzo uvidíme!“

Záštitu přijala i ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. „Mrzí mě odkládání těchto akcí. Je to těžká doba pro nás všechny, ale na zdraví musíme v těchto dnech myslet především. Pevně věřím, že se bude moci finále soutěže uskutečnit v náhradním termínu,"  řekla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

Podporu Davidovi vyjádřila řada osobností. „Věřím, že ještě letos zvolíme nového Muže roku“ dodala Marcela Březinová. „Prezidento, neboj, situace se zlepší a zase se uvidíme všichni společně“ dodal moderátor večera Karel Voříšek. „Musíme být opatrní, drž se!“ dodala Anička Slováčková a další osobnosti.

O náhradním termínu konání obou soutěží bude David Novotný včas informovat.