Porotce Martin Čermák vysekl pochvalu projektu Dívka roku
Finále soutěže Dívka roku 2020 se konalo poslední srpnový večer v Divadle pod Palmovkou. Velké finále 31. ročníku soutěže bylo skvěle připraveno. Každá dívka předvedla, co v ní je. Byly sehrané, disciplinované, skvěle připraveny. Porota to rozhodně neměla jednoduché.

Hned dvě vítězství si odnesla rodačka z Olomouce Isabella Rossini, která se s rodinou před dvěma lety přestěhovala do Prahy, aby mohla jít za svým snem, kterým je dráha profesionální herečky a zpěvačky. Isabella získala titul Dívka roku Social media a Dívka roku Talent.

Dívkou roku Like chips 2020 se stala Martina Marešová z Pacova.  Na třetím místě se umístila Žaneta Výborná z Kopřivnice, druhou příčku obsadila Sabina Kubová z Brna. Dívkou roku 2020 se stala Valerie Kaňová z Havířová, která také získala titul Dívka roku Visionprint.cz a diváci v sále si ji vybrali za nejsympatičtější Dívku roku 2020. Konkurence mezi dívkami byla opravdu veliká, všechny působily jako skutečné profesionálky. O které z dívek však ještě uslyšíme, která půjde dál za svým snem? Bude to Isabella Rossini, Martina Marešová, Žaneta Výborná, Sabina Kubová, Valerie Kaňová nebo překvapí v budoucnosti jiná z finalistek? Na to si ještě chvíli počkáme, šanci rozhodně mají všechny dívky, pokud budou na sobě dále pracovat a zdokonalovat se. Vítězství v soutěži rozhodně nestačí.

Martin Čermák, jeden z porotců, má za sebou celou řadu obdobných akcí a na adresu pořadatele a samotného finálového večera soutěže Dívka roku nešetřil chválou: „Mě úplně odrovnala úvodní taneční show, holky vypadaly jako taneční band, který spolu tančí roky. Takže opravdu klobouk dolů. Mám srovnání s ostatními soutěžemi, protože soutěže krásy hodně moderuji. Dnes jsou tady dívky, které mají kolem 14 - 15 let a působí, jako by jim bylo 20 let a měly za sebou spoustu zkušeností. Vystupují velmi profesionálně,“ potvrdil oblíbený moderátor Sportovních novin.

V porotě letošního ročníku soutěže Dívka roku usedla celá řada známých tváří, například Michaela Tomešová, Vanda Chaloupková (vítězka soutěže Dívka roku 2005), Tereza Mašková, Hana Gregorová, Martin Schreiner, Roman Tomeš, Martin Čermák a mnoho dalších.

Spolek Dívka spolupracuje osmým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek. Děkujeme Galerii Platýz, která uspořádala charitativní aukci pro NF Krtek a částka se vyšplhala na krásných 158.280 Kč, přičtením vstupného a finančních příspěvků od diváků, věnuje Spolek Dívka 216.907 Kč Nadačnímu fondu Krtek, dětské onkologii v Brně, konkrétně na projekt domácí péče.

Fotogalerie