Šampaňský dům Moët & Chandon to, jak se patří, rozjel v baru Public Interest v Praze
Šampaňský dům Moët & Chandon se o proslulou Moët party, která se tradičně koná v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nepřipravil! Ten byl sice oficiálně přesunutý, tak se rozhodl uspořádat menší setkání s milovníky bublinek v Praze. Cinema Cocktail by Moët & Chandon se konal ve čtvrtek 9. července v baru Public Interest za účasti mnoha známých osobností.

Odpolední koktejl se celý nesl v duchu ikonického italského filmu La Dolce Vita. Slavnostní atmosféry si na události, kde teklo šampaňské proudem, užívaly známé osobnosti jako Tereza Srbová, Eva Doll, Barbara Nesvadbová, Taťána Kovaříková, Karol Kisel, Kateřina Sokolová, DJ Lucca, Miss Cool Cat, módní influencerky Zorka Hejdová, Ina Tina, Natálie Kotková a mnoho známých osobností z módní branže.

Na hosty během večera, kterým provázel DJ Robot a hudební duo Billy Rayner & Robin Finesilver, navíc čekalo malé překvapení v podobě exkluzivně prvního promítání třetího závěrečného dílu trilogie baru Public Interest mapující období za koronaviru v gastronomii, na jehož vzniku se značka Moët podílela. První díl trilogie vznikající pro Public Interest pod taktovkou režiséra Maxmiliana Turka se dočkal zařazení do výběru Young Director Awards v kategorii Creation in Isolation a také ho do svého výběru zařadili na Ads of the World. Po úspěchu prvního dílu byl odhalen i druhý díl, v režii Jana Kalvody, který se také stal virálním hitem. Třetí díl trilogie, který vznikl ve spolupráci baru Public Interest a značky Moët & Chandon, se nese v pozitivní náladě a oslavuje uvolnění atmosféry po koronavirové pauze.

Kredit (3.díl trilogie 3 sudičky):

Vypravěč: Mikuláš Křen

Režie a kamera: Maxmilian Turek

Barman a scenárista: George May

Kreativní supervize: Daniel Růžička

Střih: Filip Malásek

Hudba: Karel Havlíček

První dva díly trilogie je možné zhlédnout na Facebooku a Instagramu baru Public Interest.

Fotogalerie