VOIX a Goran Tačevski představují projekt More Than Music
Showroom VOIX a přední fotograf Goran Tačevski představují společný projekt More Than Music. Spojení showroomu s přední světovou audio a videotechnikou a známého fotografa makedonského původu staví na společné lásce ke kvalitnímu zvuku a obrazu.

„Náš showroom je hlavně o kvalitním zvuku a unikátním poslechovém zážitku, a protože je Goran známý svou láskou k hudbě a kvalitnímu zvuku, dali jsme mu příležitost, poskládat si jednotlivé komponenty zcela podle svého vkusu. Goran si tak v rámci VOIX vytvořil vlastní poslechový prostor,“ řekl David Hauerland, jednatel VOIX.

V rámci projektu budou mít hosté možnost zažít Gorana Tačevského takového jako je doma. S jeho oblíbenou hudbou a osobními věcmi. V showroomu VOIX budou také až do konce srpna vystavené jeho fotografie a veřejnost si je tak může přijít prohlédnout a současně zažít to, co znamená opravdu kvalitní zvuk. Každou středu je navíc možné showroom navštívit v přítomnosti Gorana Tačevského a zaposlouchat se s ním do jeho oblíbených skladeb na tom nejlepším audio vybavení v jedné z unikátních poslechových místností. „Hudba není jen o zvuku a prostoru, ale i o emocích a pro každého má trochu jiný přesah. Je o životním stylu, o tom, jak si vychutnáváme zážitky,“ říká Goran Tačevski, pro kterého je kvalita zvuku téměř tak důležitá, jako hudba samotná. „Já osobně jednoduše nejsem schopný poslouchat hudbu, která je špatně nahraná nebo špatně reprodukovaná. Kvalita zvuku je pro mě téměř 50 % hudebního zážitku. Zvuk mi musí umožnit být v kontaktu s tím, co chtěl její autor vyjádřit. Jinak je to jako kdyby vám ve vyprávění chyběla písmenka nebo slova. Proto je pro mě kvalita zvuku tak důležitá, stejně jako zařízení a prostor, ve kterém ji poslouchám,“ dodává.  

VOIX showhroom je místem, kde můžete poznat novou dimenzi zvuku a hudby. Jde o ojedinělý koncept, kde na téměř 600 metrech čtverečních můžete vyzkoušet ty nejkvalitnější a nejznámější audio značky a video vybavení. V luxusně vybavených poslechových místnostech se můžete zaposlouchat do těch nejčistějších tónů vašich oblíbených skladeb nebo v soukromém domácím kinu prožít ohromující zážitek při sledování vašeho oblíbeného filmu. VOIX zastupuje světově proslulé značky jako KHARMA, Wilson, Ocean Way nebo Golden Ear. Kromě těchto zcela prémiových značek ale nabízí také široký výběr audio a videotechniky pro všechny zákazníky, kteří si chtějí pro svůj domov pořídit kvalitní vybavení.

 

Fotogalerie