Svěřte se do rukou profesionálů na klinice estetické medicíny MARKIN




Touha po kráse je nejen ženskou přirozeností, čím dál více mužů touží po dokonalém těle a celkové uhlazenosti nejen kvůli zájmu okolí, ale především pro zvednutí vlastního sebevědomí. Pokud jde o estetické úpravy v oblasti obličeje, jsou požadavky jasné:

  • co nejpřirozenější výsledek
  • co nejméně bolestivé provedení

Obojího je možné dosáhnout pomocí neinvazivních metod estetické medicíny, při nichž dochází k minimálnímu narušení tkání a více než uspokojivému efektu.

V pražském centru estetické medicíny Markin Health & Beauty, vedené zkušenou lékařkou Halynou Markin. Vrásky ubírají roky, tak proč se jich nezbavit. K zvrásnění pokožky však může dojít i na dalších částech těla, proto klinika mimo injekčních implantátů využívá i speciální metody, jako je mezoterapie, jehličkování či mezolifting. Tyto minimálně invazivní zákroky mají velmi dobrý, a především dlouhodobý efekt.

Profesionální tým, vybavený těmi nejmodernějšími technologiemi, dokáže pomocí dle vašich přání a potřeb. Stejně tak je možné zbavit se aplikací botulotoxinu nepříjemného pocení v oblasti obličeje, ale i podpaždí, třísel či jiných částí těla.

Najděte svého specialistu na krásu centrum Markin Health & Beauty spolupracuje s těmi nejlepšími v republice na estetickou a gynekologickou medínu jako je MUDr. Radek Poláček.

Více se dozvíte na: www.markin.cz