Zrekonstruované pokoje v hotelu Hvězda nabízí historické dědictví i moderní design
Známý Hotel Hvězda v Mariánských Lázních patří do skupiny Ensana. Tento čtyřhvězdičkový architektonicky unikátní hotel svým hostům zcela nově zrekonstruované pokoje s větším komfortem a skvělým zážitkem z pobytu. Celkem 49 pokojů bylo upraveno na úroveň Superior Plus. Citlivě provedená rekonstrukce kombinuje historické elementy lázeňské budovy s moderními trendy. Výsledkem jsou stylové interiéry, elegantní design pokojů a moderně vybavené koupelny.  Všechny pokoje jsou také plně klimatizované a vybavené pouze materiály, které vyhovují alergikům. Bohužel pandemická situace zabránila hostům využít luxusu nově rekonstruovaných pokojů, ale již od 13. června 2020 jsou zde hosté srdečně vítáni.  

Novorenesanční hotel Hvězda nabízí kromě krásných pokojů také největší hotelový bazén ve městě. V hotelovém Aqua Wellness Centru jsou kromě bazénu také masážní sprchy a vířivka. Hotelová saunová zóna je vybavena finskou saunou, parní lázní, saunáriem a tepidáriem s čajovým koutkem a relaxační zónou. Navštívit můžete také solnou jeskyni. Všechny tyto aktivity jsou v souladu s přísnými hygienickými nařízeními, která se dle vládních nařízení i standard Ensany dodržují.

Hosté si rovněž mohou užít široký výběr léčebných procedur, které využívají přírodní léčebné zdroje Mariánských Lázní. V hotelu je více než třicet terapeutických místností, kde probíhají koupele, masáže, zábaly a plynové koupele. Lze také využít procedury, které probíhají ve vedlejších Centrálních Lázních a Mariiných Lázních v hotelech Centrální Lázně a Nové Lázně. Velkou výhodou je možnost procházet mezi jednotlivými hotely vytápěnými koridory s unikátní interaktivní výzdobou mapující historii Mariánských Lázní.

Pro hosty, kteří se chtějí nechat hýčkat, je k dispozici široký výběr masáží a kosmetických ošetření značkami Comfort Zone a Pharmos Natur. K dispozici je také Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně.

Širokou nabídku však mohou využít i vyznavači aktivního odpočinku.  Je možné si vybrat z krátkodobých balíčků wellness, beauty, golf, cykloutoulky či si jen užít týden zdraví nebo radovánky s celou rodinou s využitím animačního klubu Coolonáda.

Hotel Hvězda a další hotely ze skupiny Ensana jsou tak skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí odpočinout a udělat něco pro své zdraví. V současné nejisté situaci ohledně zahraničního cestování jsou také bezpečnou volbou.

Pro více informací navštivte https://www.ensanahotels.com/cz

Fotogalerie