Spojení lahodného koňaku Hennessy a kořenité chuti zázvoru vás zaujme
Sladká a kořenitá chuť zázvoru vás jistě zaujme, a navíc je i vítěznou kombinací k charakteristickému dubovému aroma a sladké ovocné vůni legendárního koňaku Hennessy Very Special.

Ať už hledáte inspiraci na míchané drinky, které zvládnete jednoduše z pohodlí domova, nebo objevujete nové výzvy, které využijete i v roli profesionálního mixologa. Následující vyladěné recepty na míchané drinky oslavující lahodnou chuť koňaku Hennessy Very Special a zázvoru jsou tou pravou volbou. 

Hennessy Ginger Ale & Lime

Ingredience:

40 ml Hennessy Very Special

20ml čerstvá limetková šťáva

120ml Ginger Ale

Postup:

Do sklenice nalijte Hennessy Very Special a limetkovou šťávu, přidejte kostky ledu a zalijte zázvorovou limonádou Ginger Ale. Promíchejte lžičkou. Ozdobte a podávejte.

Hennessy Ginger Beer & Lime

Ingredience:

40 ml Hennessy Very Special

20ml čerstvá limetková šťáva

120ml Ginger Beer

Postup:

Do sklenice nalijte Hennessy Very Special a limetkovou šťávu, přidejte kostky ledu a zalijte svým oblíbeným zázvorovým pivem. Promíchejte lžičkou. Ozdobte a podávejte.

Hennessy Zázvorovo-mátový punč

Ingredience:

400 ml Hennessy Very Special

100ml skořicový sirup

50ml cukrový sirup

600ml Ginger Ale

1 hrst lístky čerstvé máty

20 plátků zázvoru

10 ks skořice celá

Postup:

Do mísy určené na punč nalijte Hennessy Very Special, skořicový a cukrový sirup. Přidejte lístky máty, skořici a zázvorovou limonádu Ginger Ale. Přidejte kostky ledu a míchejte po dobu 15 vteřin. 

Hennessy Ginger Mule

Ingredience:

50 ml Hennessy Very Special

20ml čerstvá limetková šťáva 

100ml Ginger Beer

Postup:

Do měděného hrnku nalijte Hennessy Very Special a limetkovou šťávu, přidejte kostky ledu a zalijte zázvorovým pivem. Promíchejte lžičkou. Ozdobte a podávejte.

Fotogalerie