Koncert pro 10 milionů přivítá Matěje Rupperta i Michala Dvořáka
Hudební on-line večery projektu Koncert pro 10 milionů jedou dál! Diváci se tak vždy od 18 hodin mohou těšit na moderované večery s novou porcí živé hudby, rozhovorů i dalších zajímavých informací. Pozvání mimo jiné přijali i takoví hosté jako jsou zpěvák Matěj Ruppert nebo hudebník, producent a textař Michal Dvořák, známý z kapely Lucie nebo projektu Vivaldiano. Hudební večery s podtitulem #protistrachu, #koronavirunavzdory je možné sledovat živě, nebo následně ze záznamu, na Facebookovém profilu Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu, na stránkách projektu www.koncertpro10milionu.cz i na jiných profilech.

On-line večery si již během prvních pár dní získaly slušnou diváckou základnu a zapsaly se do společenského a kulturního dění, které je aktuálně omezeno na on-line prostor. „Těší nás a obrovsky motivuje zájem ze strany diváků, ale i kapel nebo zajímavých osobností. Již během prvních večerů nás vidělo přes 200 000 diváků, což je číslo, které jsme takto v začátcích rozhodně nečekali. S každým večerem se chceme posunout o kus dál a přinášet stále lepší a lepší zábavu a informace, chceme být stále více interaktivní. Do live streamů jsme zapojili i živé vstupy přes skype odkudkoli z planety a živě sledujeme i aktuální komentáře na našem Facebooku, na které přímo ve vysílání reagujeme. Cokoli nám chcete sdělit, můžete psát přímo během vysílání na Facebookový profil Koncert pro 10 milionů,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor a iniciátor projektu.

Ve středu 25. března, vystoupí kapela Starwalk a přes skype dokonce hudebník Michal Dvořák, zakládající člen skupiny Lucie a autor projektu Vivaldiano. Dalším hostem bude imunolog MUDr. Zdeněk Zadražil, který zhodnotí aktuální vývoj koronavirové epidemie a poskytne praktické rady a tipy, jak na naši imunitu.

Hudební on-line večery – denně od 18 hodin

Hudební on-line večery, které moderuje zkušený Pavel Anděl jsou v českém on-line prostoru vítaným unikátem. Nabízí jednak koncerty nebo zábavu, mají vždy hosta z řad lékařů, policistů, hasičů, psychologů či dalších odborníků na aktuální dění a téma koronaviru, ale především mají charitativní význam. Jedinečným způsobem tak propojují zábavu s charitou, jejíž cílem je finančně podpořit boj s koronavirem, prostřednictvím vybraných charitativních projektů.

Live streamy lze každý večer sledovat na Facebookové stránce Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu nebo na webových stránkách www.koncertprodesetmilionu.cz či www.koncertpro10milionu.cz. Sledujte, sdílejte, vysílejte živě.

Hudební večery mají následně vyvrcholit přímo Koncertem pro 10 milionů, s podtitulem #protistrachu #koronavirunavzdory, který si klade za cíl mít nejen maximum diváků, ale vybrat minimálně 1 000 000 Kč, který půjde na boj s koronavirem a na podporu vybraných charitativních projektů. Během koncertu vystoupí přední čeští umělci, muzikanti a kapely napříč žánry, aby podpořili dobrou věc. Chybět nebudou ani zajímaví hosté, odborníci a zástupci záchranných složek.

Sledovat je možné live na Facebookovém profilu Koncert pro 10 milionů: https://www.facebook.com/koncertpro10milionu

Více informací: www.koncertpro10milionu.cz, www.koncertprodesetmilionu.cz