Nový Harley-Davidson® CVO™ Road Glide® je kombinací elegance, výkonu a technologií
Motocykl Harley-Davidson® CVO Road Glide® rozšiřuje pro rok 2020 nabídku limitovaných sérií super-prémiových modelů z programu Harley-Davidson Custom Vehicle Operations™. Motocykl CVO Road Glide nabízí dokonalou kombinaci špičkového stylu, strhujícího výkonu a asistenčních technologií ve vyspělém modelu Touring pro ty, kteří vyžadují to nejlepší z nejlepších. CVO Road Glide se připojil k modelům CVO Tri Glide®, CVO Limited a CVO Street Glide® v kolekci 2020 programu Harley-Davidson Custom Vehicle Operations.

Od svého počátku v roce 1999 staví program Harley-Davidson Custom Vehicle Operations exkluzivní motocykly pro ty nejnáročnější zákazníky a využívá přitom barvy, materiály a příslušenství, které jsou k dispozici výhradně pro modely CVO. Pohonná jednotka Milwaukee-Eight® 117 – nejvýkonnější motor, jaký byl kdy továrnou H-D vyroben – je k dispozici pouze v modelech CVO.

CVO Road Glide

Model CVO Road Glide je vysoce výkonný motocykl řady Harley-Davidson Touring, vybavený vším potřebným pro dokonalé pohodlí na dlouhých cestách, sebevědomým výkonem a sadou nových asistenčních technologií.

Nové funkce modelu 2020 CVO Road Glide

 • H-D Connect
 • Systém Reflex Defensive Rider System
 • Vyhřívané rukojeti řídítek ze sady Kahuna Collection ladí s řadicí pákou, brzdovým pedálem, krytkou koncovky výfuku a stupačkami spolujezdce ze sady Kahuna. Sada Kahuna Collection využívá zrcadlově chromované prvky zahalené do černé pryže s jistotou dobrého záběru a trakce v případě potřeby. Vzhled řady komponent ze sady Kahuna Collection doplňuje červené logo Bar & Shield™.
 • Náhlavní sada Boom! Audio 30K Bluetooth® do přilby
 • Nízkoprofilová dvoudílná konzola na nádrži s osvětleným logem CVO
 • Jediná barevná kombinace: Prémiové jednobarevné lakování Sand Dune s perlovým potahem a jemnou grafikou zvýrazněnou saténovými chromy, leskle černou barvou a černým onyxem. Přední a zadní kolo je v lesklé černé barvě, v kombinaci s matně saténovým povrchovým zpracováním. Otevřené sání Heavy Breather je v lesklé černé barvě.

Hlavní funkce modelu CVO Road Glide

 • Exkluzivní kola Knockout 21 palců vepředu a 18 palců vzadu používají dělená pětipaprskový design se vzdušným a otevřeným vzhledem. Jednotlivé loukotě plynule přecházejí do ráfku a vizuálně ještě zvětšují průměr kola. Jde o jediný model s 21palcovým předním kolem v řadě Harley-Davidson Touring. Přední odpružení je vyladěné tak, aby ani s tímto velkým kolem nedávalo prostor jakýmkoli kompromisům v otázce ovladatelnosti a brzdného výkonu.
 • Přední spoiler Fang posiluje dramatický výraz dolní kapotáže a customový styl, exkluzivně pro CVO Road Glide. Kapotáž byla navržena a otestována, aby neměla negativní dopad na aerodynamiku modelu Road Glide.
 • Přední kapotáž se žraločím výrazem má špičkové aerodynamické vlastnosti a díky testování ve speciálním aerodynamickém tunelu poskytuje dokonalý komfort pro jezdce. Trojité větrací průduchy usměrňují proudění vzduchu za kapotáží a omezují turbulence v oblasti hlavy jezdce. Do kapotáže jsou zasazeny dva světlomety Daymaker LED s vysokým výkonem i na ty nejtemnější silnice.
 • Pevné sedlové brašny s otevíráním typu One Touch lze snadno otevřít a zavřít jednoduchým zatlačením či zatažením jedním prstem.
 • Výkonné otevřené sání Screamin’ Eagle® vylepšuje přísun vzduchu do motoru a přispívá k razantnímu stylu hot-rod.
 • Vestavěné bezdrátové komunikační rozhraní WHIM (Wireless Headset Interface Module) umožňuje připojení náhlavních souprav k systému Boom! pomocí Bluetooth. Box GTS.

Nové technologie motocyklů CVO

H-D™ Connect

Služba H-D™ Connect přináší pro vybrané modely Harley-Davidson možnost mobilní konektivity. Zajišťuje spojení jezdců s motocyklem prostřednictvím chytrého mobilního telefonu díky poslední verzi aplikace Harley-Davidson® App.

Systém Reflex™ Defensive Rider System (RDRS)

Systém RDRS slučuje nové technologie, které jezdci pomáhají přizpůsobit výkon motocyklu podle dostupné trakce při akceleraci, deceleraci a brzdění. Využívá nejnovější technologie asistence řízení, elektronických brzd a pohonu.

Bezdrátový headset

Motocykl CVO Road Glide je dodáván s náhlavní sadou do přilby Boom! Audio 30K Bluetooth® navrženou pro bezdrátové připojení k systému infotainmentu Boom!™ Box GTS. Tato nová náhlavní sada používá nejnovější komunikační technologii – Mesh Intercom Network. Tento komunikační protokol se ve veřejném režimu může automaticky připojit k téměř neomezenému počtu jezdců a eliminuje ztrátu spojení ve skupině, když se někdo vzdálí mimo dosah. Náhlavní souprava se může spojit s až 16 jezdci v soukromém režimu do vzdálenosti až 8 km a podporuje stejné funkce jako pevný interkom (CB, telefon, pokyny navigace, rádio a audio, pomocí hlasového ovládání) a splňuje požadavky na mikrofon Apple Carplay® pro systém Boom!™ Box GTS. Funkce rychlého nabíjení nabízí až pět hodin doby hovoru navíc po 20minutovém nabíjení.

Boom! Box GTS s modulem Premium Boom! Audio

Model CVO Road Glide je vybaven systémem infotainmentu Boom!™ Box GTS se čtyřmi reproduktory Boom!™ Stage II (jeden pár v kapotáži, druhý pár ve víkách bočních brašen), 150 W na kanál ze dvou samostatných 300W zesilovačů s celkovým výkonem 600 W. 6,5palcový barevný dotykový displej je krytý odolným sklem Corning® Gorilla® Glass a díky minimálním odleskům nabízí skvělou viditelnost i na přímém slunci. Mezi další funkce patří pokročilá navigace, kompatibilita Apple CarPlay®, možnosti personalizace a integrace s aplikací Harley-Davidson App. Celý systém lze ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky, ovladačů na řídítkách a hlasových příkazů.

Exkluzivní motor Milwaukee-Eight 117

Motor Milwaukee-Eight 117 (1923 cm³) představuje největší zdvihový objem u motoru, jaký byl kdy továrnou Harley-Davidson vyráběn, a disponuje úctyhodným točivým momentem 169,5 Nm.

 • Profil vačkové hřídele naladěné na vysoký výkon doplňuje velký zdvihový objem a sportovní sání
 • Výkonné sání směruje více vzduchu do motoru

Více informací o modelu CVO Road Glide naleznete na adrese: h-dmediakit.com.

Fotogalerie