Udělejte sobě i své nejmilejší hezkého Valentýna: Camp David rozdává auta
Jak je známo, tak Valentýn je svátkem všech zamilovaných. A čím jiným udělat své partnerce či partnerovi radost, než jim nakoupit kvalitní oblečení? Snad jedině tím, že ho či ji na romantickou večeři vyzvednete zbrusu novým autem. Díky značce Camp David je to letos možné!

Svátek svatého Valentýna tradičně připadá na 14. února. Je zřejmě odvozen od svátku Lupercalia, který se slavil ve starověkém Římě. Šlo o to, že v předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž poté tahal lístečky a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho miláčkem v následujícím roce. Camp David sice nebude rozhodovat o tom, kdo, kde a s kým, přesto si pro vás značka letos přichystala hodně zajímavé losování.

Každý, kdo si koupí v deseti kamenných obchodech, které Camp David má po celé republice, nebo na e-shopu jakékoliv zboží do 21. 2. 2020, bude zařazen do slosování. To proběhne 22. 2. 2020 od 15. hodin v shopu Camp David v obchodním centru v Letňanech. Vítěz dostane na rok nový model vozu Hyundai i10. Více informací najdete na stránkách www.campdavidshop.cz. A nutno říct, že zejména na e-shopu Camp David se nakupuje opravdu pěkně. Takové slevy totiž jen tak někde nenajdete. A jak je známo, tato německá značka je známá svou vysokou kvalitou. Není tedy proč váhat, s chutí do toho!

Fotogalerie