Hostující michelinský šéfkuchař Gaetano Trovato bude v únoru v Grand Cru
Proslulá restaurace Grand Cru připravila pro své zákazníky unikátní gastronomický zážitek. Ve třech po sobě následujících večerech 5. - 7. února 2020 nabídne možnost ochutnat speciální degustační menu pod taktovkou hostujícího dvouhvězdičkového michelinského šéfkuchaře Gaetana Trovata z Itálie.

Uznávaná fine-diningová restaurace Grand Cru s mezinárodní kuchyní na pražském Novém Městě svým hostům začátkem února nabídne jedinečné pětichodové menu, které vytvořil michelinský šéfkuchař Gaetano Trovato společně s šéfkuchaři Grand Cru, Svatoplukem Hemmerem a Sašou Pavlovičem. Ve speciálním degustačním menu nebude chybět langustina, holub či srna ani lahodný dezert s čokoládou a zázvorem. Požitek z dokonalého souladu chutí doplní skvělá, zkušeně napárovaná vína z Itálie. Právě obsáhlou nabídkou vín z celého světa je restaurace Grand Cru také vyhlášená.

Gaetano Trovato, šéfkuchař proslulé toskánské restaurace Arnolfo, od roku 1999 oceňované dvěma michelinskými hvězdami, vytváří moderní jídla se základem v nejkvalitnějších regionálních surovinách a s respektem k velkým kulinářským tradicím Itálie. Jeho talíře s sebou nesou autentický umělecký rukopis a naleznete na nich pokrmy nejen oku lahodící, ale zejména plné ryzí chuti, šťavnatosti a lehkosti.

Spolupráce s Gaetanem Trovatem nebude pro Sašu Pavloviče novinkou: „Když jsme se rozhodli přinášet našim hostům na stůl pravidelně ochutnávku i z mezinárodní scény, vsadili jsme na jistotu a oslovili jsme Gaetana, se kterým jsem již dříve měl možnost pracovat. A mám radost, že to vyšlo.“

„Věříme, že pravidelné hostování michelinských šéfkuchařů v Grand Cru bude bavit jak naše hosty, tak i kolegy v kuchyni, kteří budou mít možnost zažít zase trochu jiný styl a nové nápady úspěšných šéfkuchařů. A když je následně je promítnou do každodenního provozu, jistě to ocení i hosté,“ dodává kolega šéfkuchař Svatopluk Hemmer.

Vychutnat si jedinečné menu od hostujícího michelinského šéfkuchaře bude možné 5. – 7. února 2020 vždy od 17.30 hodin v Grand Cru Restaurantu (Lodecká 4, Praha 1). Pokud byste tento unikátní gastronomický zážitek rádi darovali, vydali jsme i omezený počet dárkových poukázek. Více informací naleznete na www.grand-cru.cz. Pro velký zájem si nezapomeňte s dostatečným předstihem udělat v restauraci rezervaci na telefonním čísle +420 775 044 076.

-TT/LK-

Fotogalerie