Restaurace MAMA připravila skvělé menu
restauraci MAMA se v novém menu mísí pečlivě vybrané pokrmy z Francie, Ameriky, Itálie, Číny, Vietnamu, Japonska, ale také lokální speciality. Jeho tvůrci kladou důraz na kombinaci klasických a moderních pokrmů a nabízí pro každého něco. Restaurace propaguje sharing style, tedy objednání více jídel, o které se u stolu podělíte. Máte tak možnost ochutnat více chutí a odnést si z restaurace skvělý zážitek. Samozřejmě si můžete objednat i tradiční.

Novinky mezi předkrmy zahrnují jemný hovězí tatarák se smaženými kapari a topinkou, gua bao s vepřovým bokem, zeleninou a hoi sin omáčkou, tuna tataki se sezamem a omáčkou ponzu, jarní závitky s červeným zelím a sladkokyselou omáčkou nebo krémovou italskou burratu. 

Mezi hlavními jídly určitě neodoláte populárnímu čevabčiči v domácím pita chlebu, karamelizovanému kuřeti s hráškem a pak choi, grilované dorádě se sečuánskou pikantní omáčkou nebo trendy quinoa poke bowl s kuřetem nebo lososem. MAMA nabízí také své klasiky jako MAMA burger s hranolkami nebo kachní permentier s míchaným salátem. Pro milovníky lokální kuchyně se servíruje domácí guláš se špekovými knedlíky, BBQ vepřová žebra, jehněčí koleno nebo konfitovaná hovězí líčka na víně s bramborovou kaší. V naší troubě na dřevo vám připravíme deset druhů té nejlepší pizzy. 

Jste-li zvyklí na závěr na sladkou tečku, určitě ochutnejte něco z naší nabídky. Ta zahrnuje například čokoládový créme brulée, cheescake s lesním ovocem, citrónový koláč, ořechový dortík nebo pečený švestkový puding s hruškovým kompotem. 

V MAMA nabízíme také zajímavou nabídku vín a domácích limonád anebo koktejly namíchané našimi skvělými barmany. U baru si tak po večeři můžete užít drinky s vašimi přáteli a ve čtvrtek, pátek a sobotu si třeba i zatancovat na sety našich DJs. 

Fotogalerie