Judy Garland, fenomenální zpěvačka, kterou zmítaly démoni
Judy Garland byla fenomenální zpěvačkou a úspěšnou herečkou, kterou od útlého věku znala celá Amerika. Talentem si podmanila miliony diváků na celém světě. Její život jí záviděla polovina světa, ale vše má svoji cenu.

Je vlastně osamělá. Pomalu, ale jistě ji začaly ovládat zhoubní démoni - alkohol a závislost na lécích. V zimě roku 1968 přijíždí Judy do Londýna, aby vystoupila na turné beznadějně vyprodaných koncertů. Docházejí jí peníze a její manželství se hroutí. Od počátku jejího celosvětového úspěchu v muzikálu Čaroděj ze země Oz uplynulo 30 let. Neodolatelným smyslem pro humor a vřelostí okouzluje všechny kolem, ať už se setkává s hudebníky, fanoušky či přáteli. Její sny o romantické lásce se zhmotňují, když potkává Mickeyho Deanse. Ale pod maskou šťastné hvězdy se skrývá křehká žena. Poté, co v záři reflektorů strávila tvrdou prací uplynulých 40 let, je vyčerpaná. Vracejí se jí vzpomínky na ztracené dětství a ze všeho nejvíc touží být doma se svými dětmi. Najde v sobě sílu pokračovat?

Renée Zellweger (Deník Bridget Jonesové) se svým strhujícím hereckým výkonem doslova převtělila v jednu z nejslavnějších žen stříbrného plátna. V životopisném romantickém dramatu Judy ji bravurně sekundují Rufus Sewell (Iluzionista), Michael Gambon (sága Harry Potter) či Finn Wittrock (La La Land).

film JUDY s Renée Zellweger v roli jedné z největších hollywoodských legend všech dob uvede Bioscop v kinech v novém termínu od 13.2.2020.

Fotogalerie