Čeká vás pořádná jízda s Top Dream Company a Evou Burešovou
Kapela TOP DREAM COMPANY zakončí úspěšný rok v pražském Jazz Docku na svém vánočním večírku 12. prosince. Ozdobou koncertu bude zpěvačka Eva Burešová!

Letos oslavili kapela 15 let svého působení na scéně v zaplněném Lucerna Music Baru s Vojtěchem Dykem a Ondřejem Rumlem, jejími původními členy. Tentokrát si do klubu Jazz Dock pozvali kamarádku a úžasnou zpěvačku Evu Burešovou.

„S Evičkou se známe dlouho. Několikrát jsme to zkoušeli hudebně spojit, ale vždycky to pak nějak na poslední chvíli nedopadlo. Každopádně se na společný koncert moc těším," řekl trumpetista, kapelník a producent kapely Petr "Harmy" Harmáček.

Kromě Burešové představí kapela v Jazz Docku hned čtyři novinky z připravovaného alba, na kterém momentálně pracuje. To by mělo vyjít v září příštího roku. "Těším se na to, písně jsou krásně přímočaré a úderné, vyjadřují naše postoje k okolí, ve kterém se momentálně nacházíme a žijeme," dodal zpěvák kapely Jakub Vaňas.

Akce se koná 12. prosince od 21 hodin v klubu Jazz Docku na Janáčkově nábřeží. Před vystoupením kapely, a i po něm, bude večírek doprovázet svými energickými sety DJ Maceo.

Předprodej: http://bit.ly/vanocejzd

Fotogalerie