Fatty Pillow by se pro dobrou atmosféru rozkrájel!
Jeden z nejznámějších českých streamerů a youtuberů Fatty Pillow se cítí nejlépe v roli baviče. Svojí bezprostředností rozproudí snadno a rychle stojaté vody mdlé atmosféry.  Za všech okolností si dokáže udělat i legraci sám ze sebe. Nemůže proto chybět ani na brněnském festivalu Life!, který se nezadržitelně blíží.

Ptáte-li se, zda má Fatty Pillow nějaký osvědčený recept na špatnou náladu, tak rozhodně má a možná se budete divit jaký. „Recept proti špatné náladě jsou dobří přátelé, rodina, vděčnost a smích. Přeji všem naprosté zdravíčko a těším se, až se sejdeme na festivalu a zatancujeme si... Já se schovám za pana Holána, i když budu trochu přečuhovat,“ směje se vždy dobře naladěný youtuber.

Bude to jeho klasika plná energie a radosti ze života, nebo své fanoušky v Brně překvapí něčím novým? „Tento rok bude skvělej! Těším se na nové tváře na nové lidi na energii, která je na LIFE vždy neskutečná,“ prozradil jedním dechem, ale ještě dodal: „Těším se na snídaně v hotelu samozřejmě, kde vždy poruším svoji dietu,“ odpověděl Fatty Pillow, ale my ho tak trochu podezříváme ze strategické odpovědi. Při posledním rozhovoru totiž vyřkl takový malý závazek, že do festivalu zhubne 5 kilogramů, ale zatím to na úbytek nevypadá, i když neříkej hop, dokud nepřeskočíš a za měsíc se může stát ještě hodně velkých věcí...

Fotogalerie