Václav Upír Krejčí se nejvíc těšil na raut
Herec Braňo Polák pozval na otevření své nové kavárny několik svých přátel ze světa showbyznysu. Nechyběl kolega Sagvan Tofi, módní návrhář Osmani Laffita, modelka Nela Slováková, osobní komorník Freddie Mercuryho Peter Freestone a herec a mim Václav Upír Krejčí. Poslední jmenovaný si prostory kuřimské La Baba Café pochvaloval, nejvíce venkovní terasu u řeky, ale nemohl se dočkat rautu

„U vody je vždycky chladněji, večer to tu určitě bude ještě příjemnější. Každé to prostředí má svoje, jsem tady hrozně rád a navíc tady bude raut a tam já jsem nejradši!,“ přiznal se Krejčí, který se s Polákem zná už pěknou řádku let. Poznali se při představení Dívčí válka, pak spolu hráli v Nymburce v představení Cesta kolem světa, které prý celé táhl. „Tam byl úžasnej, no a teď spolu hrajeme Každý má svého terapeuta, kde on má taky hlavní roli, taky táhne a je jakoby doktor, ale ve finále je to pěknej zloděj a za doktora se tam jen vydává,“ smál se Upír Krejčí, „ale všechny nás vyléčí,“ ještě dodal, aby bylo jasno.

A co popřál do vínku nové kavárně a známému kavárníkovi? „Přeju mu, aby tady všichni byli spokojení a neopili se třeba tak, že zapomenou zaplatit, nebo třeba tady omylem něco zničí. Atmosféra tohoto podniku je taková trošku noblesnější, což znamená, že sem nebudou chodit takoví ti, kteří by mu tady něco udělali. Vypadá to, že klidně i já sem můžu chodit,” shrnul s humorem sobě vlastním Václav Upír Krejčí.

 

Fotogalerie