Voříšková a Hádek natáčí 3Bobule. Zesnulý Postránecký ve filmu však take bude!
V Praze  na Občanské plovárně začalo natáčení volného pokračování letní komedie 3Bobule z prostředí prosluněných moravských vinic. Před kameru vrací postavy v podání Kryštofa Hádka, Terezy Voříškové, Lukáše Langmajera či Miroslava Táborského. Klapka padla a vše začalo scénou vyhlašování vinařských cen.

Děj je opět zasazen mezi pálavské vinaře se vším, co k tomu patří… Honza (Kryštof Hádek) a Klára (těhotná Tereza Voříšková) se stali majiteli vinařství a rodiči rozpustilých dvojčat. Jenže všední starosti dokáží být občas úmorné, takže v manželství jim to právě teď moc neklape. Navíc nastává vinobraní.

Honza s Klárou mají problémů nad hlavu. Řeší nejen ty v manželství, ale také krádeže na vinicích. Klára navíc bojuje s předsudky okolí, které nevěří, že mladá žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký). Ještěže ten ji provází jadrně vtipnými a moudrými radami coby na slovo vzatý vinařský i životní guru.

Honza se po letech setkává s neodolatelným kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se s nadšením hrne na návštěvu, aby údajně pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Přitom se Honzovi zapomene zmínit, že vlastně prchá před dluhy, které nasekal, a že svého pubertálního syna, který přijíždí s ním, tak trochu unesl.

Jirkova přítomnost dokáže spolehlivě vnést do života všech okolo vítaný i nevítaný rozruch. S věřiteli a policíí v zádech, za pomoci starých známých sousedů Kozderky (Miroslav Táborský) a Františka (Marian Roden) začíná série komických omylů a nedorozumění.

Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize Nova je oba pravidelně opakuje také na svých obrazovkách. Film bude mít premiéru 12. března 2020 a do kin jej uvede společnost Bioscop.

Zdroj, foto: Bioscop

 

 

Fotogalerie